ZOMBİLER ETRAFIMI SARDI !!! – PUBG Mobile

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile da bu bölümde Zombi Modu nda oynadım. İlk geceyi her zamanki rahat bir şekilde atlattım ve ikinci geceye hazırlık yapmaya başladım. Bildiğiniz gibi Zombi modunda ikinci gece zombiler hem sayı olarak daha fazla oluyorlar hem de daha saldırgan oluyorlar. Ancak yeterince mermi bulamadım ve zombilerden kaçmak zorunda kaldım. Zombiler etrafımı sardı ve öyle bir anda köşeye sıkıştım ki herşey bitti diye düşündüm.. Ama sonra çok enteresan bir şey oldu 😀 İyi seyirler dostlar..

Nonolive :

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , ZOMBİLER ETRAFIMI SARDI !!! – PUBG Mobile , X1p7aWKLHbg , https://www.youtube.com/watch?v=X1p7aWKLHbg , https://i.ytimg.com/vi/X1p7aWKLHbg/hqdefault.jpg , 1967583 , 4.86 , PUBG Mobile da bu bölümde Zombi Modu nda oynadım. İlk geceyi her zamanki rahat bir şekilde atlattım ve ikinci geceye hazırlık yapmaya başladım. Bildiğiniz gibi Zombi modunda ikinci gece zombiler hem sayı olarak daha fazla oluyorlar hem de daha saldırgan oluyorlar. Ancak yeterince mermi bulamadım ve zombilerden kaçmak zorunda kaldım. Zombiler etrafımı sardı ve öyle bir anda köşeye sıkıştım ki herşey bitti diye düşündüm.. Ama sonra çok enteresan bir şey oldu 😀 İyi seyirler dostlar..

Nonolive :

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1551001185 , 2019-02-24 09:39:45 , 17:23 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 43593 , 1282 , pubg mobile,pubg mobile zombi mod,pubg mobile türkçe,pubg mobile taktikler,pubg mobile zombi mod taktik,ücretsiz pubg,pubg mobile güncelleme,pubg mobile yeni silah m134,bedava pubg,pubg mobile bilgisayardan oynama,pubg mobile pc oynama,pubg mobile emülatör,tencent emülatör,en iyi telefon oyunları,en zor telefon oyunları,telefonda pubg oynamak,pubg mobile kozmik karınca,kozmik karınca zombi modu,zombi oyunu,zombi oyunu bilgisayar,zombi oyunu pc ,

واتساب بلس