ZOMBİ MODU – PUBG Mobile

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile Zombi Modu nda oynadım bu bölümde. Erangel haritasında oynadım ve yine hareketli bir maç olsun sloganıyla School a atladım. Üzerine bir de zombiler eklenince gerçekten hareketli ve enteresan bir başlangıç oldu. Hava kararıp sis çöktüğünde ise zombiler çok daha saldırgan bir hale geldiler. Zombilerin patronunu karar verdim ve macera daha acayip bir hal aldı. Özetle PUBG Mobile Zombi Mod benim hoşuma gitti. Eğlence amaçlı çılgınlar gibi ateş etmek isteyenler için harika bir mod olmuş.

Sizler de Zombi modu hakkkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmına yazarsanız sevinirim. İyi seyirler dostlar..

Nonolive :

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , ZOMBİ MODU – PUBG Mobile , dp5vaAZWWu0 , https://www.youtube.com/watch?v=dp5vaAZWWu0 , https://i.ytimg.com/vi/dp5vaAZWWu0/hqdefault.jpg , 2002648 , 4.87 , PUBG Mobile Zombi Modu nda oynadım bu bölümde. Erangel haritasında oynadım ve yine hareketli bir maç olsun sloganıyla School a atladım. Üzerine bir de zombiler eklenince gerçekten hareketli ve enteresan bir başlangıç oldu. Hava kararıp sis çöktüğünde ise zombiler çok daha saldırgan bir hale geldiler. Zombilerin patronunu karar verdim ve macera daha acayip bir hal aldı. Özetle PUBG Mobile Zombi Mod benim hoşuma gitti. Eğlence amaçlı çılgınlar gibi ateş etmek isteyenler için harika bir mod olmuş.

Sizler de Zombi modu hakkkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmına yazarsanız sevinirim. İyi seyirler dostlar..

Nonolive :

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1550757531 , 2019-02-21 13:58:51 , 18:42 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 50215 , 1354 , pubg mobile,pubg mobile zombi,pubg mobile zombi modu,pubg mobile türkçe,pubg mobile taktikler,zombi oyunu,en iyi zombi oyunu,ücretsiz pubg,bedava pubg,pubg mobile bilgisayar,pubg mobile pc oynama,pubg mobile emülatör,tencent emülatör,telefonda pubg oynamak,en iyi telefon oyunları,en zor telefon oyunları,en iyi emülatör,kozmik karınca pubg,kozmik karınca zombi,zombi modu pubg mobile ,

واتساب بلس