YOK EDİCİ İKİLİ (AWM + AUG) – PUBG Mobile

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile da bu bölümde Miramar haritasında oynadım ve en belalı bölgelerden biri olan nam-ı değer Haci ye atladım. Hareketli bir başlangıç yaptım ve sonrasında girdiğim çatışmada işaret fişeği buldum. Droptan AWM ve AUG çıktığında artık birincilik çokta uzak değil diye düşünmeye başlamıştım bile.. Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler dostlar..

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , YOK EDİCİ İKİLİ (AWM + AUG) – PUBG Mobile , ETdv0oyB84s , https://www.youtube.com/watch?v=ETdv0oyB84s , https://i.ytimg.com/vi/ETdv0oyB84s/hqdefault.jpg , 2326500 , 4.85 , PUBG Mobile da bu bölümde Miramar haritasında oynadım ve en belalı bölgelerden biri olan nam-ı değer Haci ye atladım. Hareketli bir başlangıç yaptım ve sonrasında girdiğim çatışmada işaret fişeği buldum. Droptan AWM ve AUG çıktığında artık birincilik çokta uzak değil diye düşünmeye başlamıştım bile.. Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler dostlar..

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1551793346 , 2019-03-05 13:42:26 , 14:16 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 51666 , 1576 , pubg mobile,pubg mobile türkçe,pubg mobile taktikler,pubg mobile miramar,pubg mobile bilgisayar,pubg mobile pc,ücretsiz pubg,mobil pubg bilgisayarda oynamak,pubg mobile bilgisayarda oynamak,en iyi telefon oyunları,en zor telefon oyunları,pubg kozmik karınca,pubg mobile kozmik karınca,kozmik karınca,pubg mobile one man squad,pubg mobile one man squad taktikleri,pubg mobile emülatör,tencent emülatör,pubg mobile awm ,

واتساب بلس