YENİ ZOMBİLER, ROKETATAR VE HAYALET BİNA – PUBG Mobile

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile a son güncelleme ile en karanlık gece modu geldi ve bununla birlikte yeni zombiler yeni silah rpg roketatar ve gizemli bina geldi. Ayrıca bu yeni en karanlık gece zombi modunda gece olduğunda binalara girmek zorundasınız yoksa gazdan etkileniyorsunuz ve canınız azalmaya başlıyor. Bu videoda tüm bunları sizlere göstermeye çalıştım.

Sizce bu oyun modu nasıl olmuş ?

Instagram :
Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , YENİ ZOMBİLER, ROKETATAR VE HAYALET BİNA – PUBG Mobile , D5HgGTW3NAk , https://www.youtube.com/watch?v=D5HgGTW3NAk , https://i.ytimg.com/vi/D5HgGTW3NAk/hqdefault.jpg , 1512779 , 4.85 , PUBG Mobile a son güncelleme ile en karanlık gece modu geldi ve bununla birlikte yeni zombiler yeni silah rpg roketatar ve gizemli bina geldi. Ayrıca bu yeni en karanlık gece zombi modunda gece olduğunda binalara girmek zorundasınız yoksa gazdan etkileniyorsunuz ve canınız azalmaya başlıyor. Bu videoda tüm bunları sizlere göstermeye çalıştım.

Sizce bu oyun modu nasıl olmuş ?

Instagram :
Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1555679958 , 2019-04-19 13:19:18 , 16:57 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 42281 , 1305 , pubg mobile,pubg mobile güncelleme,pubg mobile zombi modu,pubg mobile en karanlık gece,pubg mobile roketatar,pubg mobile roket atar,pubg mobile emülatör,telefonda pubg oynamak,ücretsiz pubg,tencent emülatör,en zor telefon oyunları,en iyi telefon oyunları,pubg mobile kozmik karınca,kozmik karınca,pubg mobile bilgisayar,pubg mobile pc,mobil pubg bilgisayar ,

واتساب بلس