YENİ OYUN MODU VE YENİ HARİTA ''BODIE'' – PUBG Lite

شارك هذه المقالة مع أصدقائك!PUBG Lite YENİ OYUN MODU VE YENİ HARİTA BODIE İLE KARŞINIZDA !! Oyun güncelleme almaya devam ediyor. Oyuna gelen son güncelleme ile yeni oyun modu 4vs4 takımlı ölüm maçı modu geldi. Son derece hareketli ve eğlenceli bir oyun modu olmuş diyebilirim. Özellikle farklı çatışma senaryolarını tecrübe etmek adına çok hoşuma gitti. Bugün PUBG Lite 4vs4 TDM yeni oyun modu ile karşınızdayım. Yalnız AKM vuruşları fena değildi haa 😀 İyi seyirler..

1.000.000 ABONE ÖZEL UÇAKTAN ATLADIM !!

MEKANIN SAHİBİ GELDİ !!

Sosyal Medya Hesaplarım:

Instagram :

Twitch :
Discord :
Facebook :

source

pubg , YENİ OYUN MODU VE YENİ HARİTA ''BODIE'' – PUBG Lite , FxzkJWiX11Q , https://www.youtube.com/watch?v=FxzkJWiX11Q , https://i.ytimg.com/vi/FxzkJWiX11Q/hqdefault.jpg , 653595 , 4.85 , PUBG Lite YENİ OYUN MODU VE YENİ HARİTA BODIE İLE KARŞINIZDA !! Oyun güncelleme almaya devam ediyor. Oyuna gelen son güncelleme ile yeni oyun modu 4vs4 takımlı ölüm maçı modu geldi. Son derece hareketli ve eğlenceli bir oyun modu olmuş diyebilirim. Özellikle farklı çatışma senaryolarını tecrübe etmek adına çok hoşuma gitti. Bugün PUBG Lite 4vs4 TDM yeni oyun modu ile karşınızdayım. Yalnız AKM vuruşları fena değildi haa 😀 İyi seyirler..

1.000.000 ABONE ÖZEL UÇAKTAN ATLADIM !!

MEKANIN SAHİBİ GELDİ !!

Sosyal Medya Hesaplarım:

Instagram :

Twitch :
Discord :
Facebook : , 1565690797 , 2019-08-13 10:06:37 , 11:46 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 27842 , 873 , pubg lite,pubg lite türkçe,pubg lite 4vs4,pubg lite güncelleme,pubg lite video,pubg lite türkiye,pubg lite fpp,pubg lite taktikleri,ücretsiz pubg,ücretsiz en iyi pc oyunları,ücretsiz en iyi bilgisayar oyunları,ücretsiz en iyi fps oyunları,pubg mobile bilgisayar versiyonu,pubg mobile lite bilgisayar versiyonu,pubg mobile lite pc versiyonu,pubg kozmik karınca,kozmik karınca pubg,pubg lite team death match,pubg lite yeni harita,pubg lite bodie yeni harita ,

واتساب بلس
‫0 تعليق