YENİ OYUN MODU: TAKIMLI ÖLÜM MAÇI – PUBG Mobile

شارك هذه المقالة مع أصدقائك!PUBG Mobile son güncelleme ile Takımlı Ölüm Maçı adında yeni bir oyun modu ve bu oyun moduna özel Ambar adında yeni bir harita ile karşımıza çıktı. Bu oyun modu battle royale tarzında değil, 4 vs 4 takımların mücadele ettiği skor tabanlı bir oyun modu. 40 kill alan ilk takım maçı kazanır, ya da 10 dakika sonunda en çok kill alan takım maçı kazanır. Ben bu yeni oyun modu Takımlı Ölüm Maçını sevdim. Sizler ne düşünüyorsunuz ?

Instagram :
Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , YENİ OYUN MODU: TAKIMLI ÖLÜM MAÇI – PUBG Mobile , qywPqCfm-cU , https://www.youtube.com/watch?v=qywPqCfm-cU , https://i.ytimg.com/vi/qywPqCfm-cU/hqdefault.jpg , 751634 , 4.87 , PUBG Mobile son güncelleme ile Takımlı Ölüm Maçı adında yeni bir oyun modu ve bu oyun moduna özel Ambar adında yeni bir harita ile karşımıza çıktı. Bu oyun modu battle royale tarzında değil, 4 vs 4 takımların mücadele ettiği skor tabanlı bir oyun modu. 40 kill alan ilk takım maçı kazanır, ya da 10 dakika sonunda en çok kill alan takım maçı kazanır. Ben bu yeni oyun modu Takımlı Ölüm Maçını sevdim. Sizler ne düşünüyorsunuz ?

Instagram :
Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1560416364 , 2019-06-13 08:59:24 , 14:27 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 37343 , 964 , pubg mobile,pubg mobile türkçe,pubg mobile türkiye,pubg mobile bilgisayar,pubg mobile pc,pubg mobile gameplay türkçe,pubg mobile emülatör,tencent emülatör,pubg mobile taktikler,pubg mobile güncelleme,pubg mobile takımlı ölüm maçı,pubg mobile yeni harita ambar,takımlı ölüm maçı pubg mobile,en iyi telefon oyunları,en zor telefon oyunları,telefonda pubg oynamak,pubg mobile yeni güncelleme godzilla,kozmik karınca pubg mobile,pubg mobile kozmik karınca ,

واتساب بلس
‫0 تعليق