YENİ HARİTA ''VIKENDI'' VE HARİKA BİR MAÇ – PUBG

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG de şuan test server da bulunan ve yakında tam sürüme gelecek olan Vikendi haritasında oynadım bu bölümde. Battle Royale türünde ilk olarak Ring Of Elysium dan gördüğümüz kar / kış konsepti bu defa Pubg de çıkıyor karşımıza. Aydınlık yapısı, değişik mekanlar, hafif kar yağışı ve rüzgar sesi ile Vikendi benim beğenimi kazandı. Şuan test server da sadece one man squad modu açık olduğu için tek başınıza oynadığınızda oldukça zorlu maçlar oluyor. Yakında tam sürüme gelecek ve solo mod açılacaktır, o zaman Vikendi haritasında çok daha fazla video gelecek. İyi seyirler dostlar..

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , YENİ HARİTA ''VIKENDI'' VE HARİKA BİR MAÇ – PUBG , j6pZxH1biOI , https://www.youtube.com/watch?v=j6pZxH1biOI , https://i.ytimg.com/vi/j6pZxH1biOI/hqdefault.jpg , 997002 , 4.86 , PUBG de şuan test server da bulunan ve yakında tam sürüme gelecek olan Vikendi haritasında oynadım bu bölümde. Battle Royale türünde ilk olarak Ring Of Elysium dan gördüğümüz kar / kış konsepti bu defa Pubg de çıkıyor karşımıza. Aydınlık yapısı, değişik mekanlar, hafif kar yağışı ve rüzgar sesi ile Vikendi benim beğenimi kazandı. Şuan test server da sadece one man squad modu açık olduğu için tek başınıza oynadığınızda oldukça zorlu maçlar oluyor. Yakında tam sürüme gelecek ve solo mod açılacaktır, o zaman Vikendi haritasında çok daha fazla video gelecek. İyi seyirler dostlar..

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1544792222 , 2018-12-14 12:57:02 , 15:48 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 23844 , 697 , playerunknown’s battlegrounds,pubg vikendi,pubg karlı harita,pubg vikendi taktik,pubg taktikler,pubg mobile pc versiyon,pubg mobile bilgisayar versiyon,pubg kış haritası,pubg vikendi one man squad,pubg one man squad,en iyi pc oyunları,en zor pc oyunları,en zor playstation oyunları,en zor x box oyunları,kozmik karınca,mobil pubg bilgisayar,mobil pubg pc,en iyi battle royale oyunlar,pubg yeni harita ,

واتساب بلس