VILLA TEMİZLİĞİ ( 3 DAKİKADA 10 KILL VE FAZLASI ) – PUBG Mobile

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile da Vikendi haritasında oynamaya devam ediyorum ve bu bölümde one man squad modunda oynadım ve takımlara karşı tek başıma mücadele ettim. En hareketli bölgelerden biri olan Villa ya atladım ve ilk 3 dakikada 10 kill alarak belkide şimdiye kadar aldığım en kısa sürede aldığım en yüksek kill sayısına ulaştım. Genel olarak oldukça hareketli ve keyifli bir maç oldu. İyi seyirler dostlar..

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , VILLA TEMİZLİĞİ ( 3 DAKİKADA 10 KILL VE FAZLASI ) – PUBG Mobile , DthJbWyxfB8 , https://www.youtube.com/watch?v=DthJbWyxfB8 , https://i.ytimg.com/vi/DthJbWyxfB8/hqdefault.jpg , 1477173 , 4.88 , PUBG Mobile da Vikendi haritasında oynamaya devam ediyorum ve bu bölümde one man squad modunda oynadım ve takımlara karşı tek başıma mücadele ettim. En hareketli bölgelerden biri olan Villa ya atladım ve ilk 3 dakikada 10 kill alarak belkide şimdiye kadar aldığım en kısa sürede aldığım en yüksek kill sayısına ulaştım. Genel olarak oldukça hareketli ve keyifli bir maç oldu. İyi seyirler dostlar..

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1546168062 , 2018-12-30 11:07:42 , 13:19 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 37624 , 889 , pubg mobile,pubg mobile pc,pubg mobile bilgisayar,pubg mobile taktikler,pubg mobile vikendi,pubg mobile karlı harita,tencent emülatör,pubg mobile emülatör,ücretsiz pubg,bedava pubg,mobil pubg bilgisayar,telefonda pubg oynamak,en iyi telefon oyunları,en zor telefon oyunları,kozmik karınca,kozmik karınca pubg,kozmikkarınca ,

واتساب بلس