TÜRKİYE 1. İLE PUBG MOBİLE OYNADIM !!

شارك هذه المقالة مع أصدقائك!Hepinize merhabalar bugün sizlerle birlikte pubg mobile de turnuva da dereceye girerek 3. olup ülkemizi temsil eden ve Türkiye 1. si takımda olan FTPCubycolor yani Ziya ile birlikte sizlere sanhok haritasında bootcamp e atlayarak harika bir maç ve video yapmaya çalıştık. Çok heyecanlı ve eğlenceli bir video oldu. O tabletten ben ise emilatör den oynadım ve kıyasıya bir mücadele ortaya çıktı. Daha fazlasını isterseniz mutlaka like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler.

İnstagram :
Abone Olabilirsiniz !! :
Snapchat : ehclove
Facebook Sayfası :

Hey hey hey, seviyorum seni dostum 🙂

source

pubg , TÜRKİYE 1. İLE PUBG MOBİLE OYNADIM !! , GR2OCMYOlgI , https://www.youtube.com/watch?v=GR2OCMYOlgI , https://i.ytimg.com/vi/GR2OCMYOlgI/hqdefault.jpg , 259676 , 4.89 , Hepinize merhabalar bugün sizlerle birlikte pubg mobile de turnuva da dereceye girerek 3. olup ülkemizi temsil eden ve Türkiye 1. si takımda olan FTPCubycolor yani Ziya ile birlikte sizlere sanhok haritasında bootcamp e atlayarak harika bir maç ve video yapmaya çalıştık. Çok heyecanlı ve eğlenceli bir video oldu. O tabletten ben ise emilatör den oynadım ve kıyasıya bir mücadele ortaya çıktı. Daha fazlasını isterseniz mutlaka like atıp abone olmayı unutmayın iyi seyirler.

İnstagram :
Abone Olabilirsiniz !! :
Snapchat : ehclove
Facebook Sayfası :

Hey hey hey, seviyorum seni dostum 🙂 , 1561557593 , 2019-06-26 13:59:53 , 13: , UC7q8tjZB1sVgL9d557lrmPg , Erdem Halit Cengiz , 21551 , 483 , pubg mobile,pubg mobile pc,pubg mobile bilgisayar,pubg mobile taktikler,pubg mobile emülatör,tencent emülatör,ücretsiz pubg,bedava pubg,telefonda pubg oynamak,en iyi telefon oyunları,mobil pubg bilgisayarda oynamak,erdem halit cengiz,pubg,pubg mobile gameplay,pubg mobile işaret fişeği,pubg mobile hack,işaret fişeği,airdrop,pubg mobile kill,one man squad,pubgm,pubg mobile troll,pubg mobile komik,sanhok,pubg mobile türkiye birincisi,pubgm turnuva,turnuva ,

واتساب بلس
‫0 تعليق