TEPEDEN DÜŞEN ADAMA EFSANE BİR VURUŞ !! – PUBG Mobile

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile da bu bölümde Keskin Nişancı oyun modunda tek başıma takımlara karşı mücadele ettim ve genel olarak çok keyifli bir maç çıktı. En güzeli ise tepeden düşen adama efsane bir vuruş yakaladım ve havada yakaladım 😀 Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler..

Instagram :
Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , TEPEDEN DÜŞEN ADAMA EFSANE BİR VURUŞ !! – PUBG Mobile , OQokhRgsCJk , https://www.youtube.com/watch?v=OQokhRgsCJk , https://i.ytimg.com/vi/OQokhRgsCJk/hqdefault.jpg , 954692 , 4.92 , PUBG Mobile da bu bölümde Keskin Nişancı oyun modunda tek başıma takımlara karşı mücadele ettim ve genel olarak çok keyifli bir maç çıktı. En güzeli ise tepeden düşen adama efsane bir vuruş yakaladım ve havada yakaladım 😀 Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler..

Instagram :
Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1557567033 , 2019-05-11 09:30:33 , 11:20 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 43769 , 697 , pubg mobile,pubg mobile türkçe,pubg mobile one man squad,pubg mobile keskin nişancı modu,pubg mobile taktikleri,pubg mobile bilgisayar,pubg mobile pc,pubg mobile efsane vuruşlar,pubg mobile emülatör,pubg mobile tencent emülatör,en iyi telefon oyunları,en zor telefon oyunları,telefonda pubg oynamak,mobil pubg bilgisayar,kozmik karınca pubg,pubg mobile kozmik karınca,ücretsiz pubg oynamak ,

واتساب بلس