TAKTİKSEL OYNAMAK – PUBG Mobile

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile da bu bölümde taktiksel bir oyun anlayışı ile sona kalmaya çalıştım. Bunu bir evin içine girip saatlerce bekleyerek ya da otların içine yatarak falan değil, her zamanki gibi hareketli oynayarak ama biraz daha taktiksel kararlar vererek yaptım. Bu videoda anlattığım şeyler zaten çoğu PUBG Mobile oyuncusu tarafından yapılan şeyler ama özellikle oyuna yeni başlayanlara faydası olacaktır diye düşünüyorum. İyi seyirler dostlar..

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , TAKTİKSEL OYNAMAK – PUBG Mobile , L12YyslVrqU , https://www.youtube.com/watch?v=L12YyslVrqU , https://i.ytimg.com/vi/L12YyslVrqU/hqdefault.jpg , 1489684 , 4.88 , PUBG Mobile da bu bölümde taktiksel bir oyun anlayışı ile sona kalmaya çalıştım. Bunu bir evin içine girip saatlerce bekleyerek ya da otların içine yatarak falan değil, her zamanki gibi hareketli oynayarak ama biraz daha taktiksel kararlar vererek yaptım. Bu videoda anlattığım şeyler zaten çoğu PUBG Mobile oyuncusu tarafından yapılan şeyler ama özellikle oyuna yeni başlayanlara faydası olacaktır diye düşünüyorum. İyi seyirler dostlar..

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1552726948 , 2019-03-16 09:02:28 , 17:45 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 50473 , 1291 , pubg mobile taktikleri,pubg mobile pc,pubg mobile bilgisayar,pubg mobile bilgisayarda oynamak,pubg mobile bilgisayar taktik,pubg mobile emülatör,tencent emülatör,pubg mobile erangel taktik,pubg mobile birinci olma taktik,en iyi telefon oyunları,en zor telefon oyunları,bedava pubg,ücretsiz pubg,telefonda pubg oynamak,kozmik karınca,pubg kozmik karınca,pubg mobile kozmik karınca,kozmik karınca pubg mobile,pubg taktik,pubg taktiksel oynamak ,

واتساب بلس