SESSİZ ÖLÜM ''VSS'' CHALLENGE – PUBG Mobile

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile da bu bölümde keskin nişancı modunda VSS challenge ile karşınızdayım. Bir süredir sizlerden gelen yoğun istek üzerine bugün sadece VSS kullanarak sona kalmaya çalıştım. Bence genel olarak keyifli bir maç oldu ve VSS in aslında ne kadar etkili bir silah olduğunu görmüş olduk. Tanıştırayım ”sessiz ölümün nefesi” VSS İyi seyirler dostlar..

Nonolive :

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , SESSİZ ÖLÜM ''VSS'' CHALLENGE – PUBG Mobile , 7tvw1X_ABLE , https://www.youtube.com/watch?v=7tvw1X_ABLE , https://i.ytimg.com/vi/7tvw1X_ABLE/hqdefault.jpg , 1593687 , 4.86 , PUBG Mobile da bu bölümde keskin nişancı modunda VSS challenge ile karşınızdayım. Bir süredir sizlerden gelen yoğun istek üzerine bugün sadece VSS kullanarak sona kalmaya çalıştım. Bence genel olarak keyifli bir maç oldu ve VSS in aslında ne kadar etkili bir silah olduğunu görmüş olduk. Tanıştırayım ”sessiz ölümün nefesi” VSS İyi seyirler dostlar..

Nonolive :

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1549372142 , 2019-02-05 13:09:02 , 10:31 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 41165 , 1143 , pubg mobile,pubg mobile taktikler,pubg mobile keskin nişancı modu,pubg mobile bilgisayar da oynamak,pubg mobile pc de oynamak,mobil pubg bilgisayar,mobil pubg pc,ücretsiz pubg,bedava pubg,pubg mobile vss challenge,pubg mobile vss,en zor telefon oyunları,en iyi telefon oyunları,pubg taktikleri,pubg mobile challenge kozmik karınca,pubg mobile challenge,kozmik karınca,pubg mobile kozmik karınca,telefonda pubg oynamak ,

واتساب بلس