RASTGELE TAKIMLA OYNAMAK !! – PUBG Mobile

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile da bu bölümde rastgele bir takımla oynadım !! Takımla iletişim konusunda sıkıntılar yaşadık ve bu konuda tam bir fiyasko olduk ama takım ruhu yetti ve gayet keyifli bir maç oldu. Bunu tekrar yapacağım. Bir dahaki sefere daha eğlenceli bir sonuç çıkacak diye umuyorum. İyi seyirler..

Instagram :
Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , RASTGELE TAKIMLA OYNAMAK !! – PUBG Mobile , zYUk6ofhnqQ , https://www.youtube.com/watch?v=zYUk6ofhnqQ , https://i.ytimg.com/vi/zYUk6ofhnqQ/hqdefault.jpg , 1312892 , 4.90 , PUBG Mobile da bu bölümde rastgele bir takımla oynadım !! Takımla iletişim konusunda sıkıntılar yaşadık ve bu konuda tam bir fiyasko olduk ama takım ruhu yetti ve gayet keyifli bir maç oldu. Bunu tekrar yapacağım. Bir dahaki sefere daha eğlenceli bir sonuç çıkacak diye umuyorum. İyi seyirler..

Instagram :
Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1556961436 , 2019-05-04 09:17:16 , 29:4 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 58072 , 1228 , pubg mobile,pubg mobile türkçe,pubg mobile taktikler,pubg mobile bilgisayar,pubg mobile pc,pubg mobile emülatör,pubg mobile tencent emülatör,tencent emülatör,ücretsiz pubg,telefonda pubg oynamak,en zor telefon oyunları,en iyi telefon oyunları,mobil pubg bilgisayar,mobil pubg pc,pubg mobile takım oyunu,pubg mobile takımlı oynamak,kozmik karınca takımlı,kozmik karınca takımla oynuyor,kozmik karınca,pubg mobile kozmik karınca,kozmik karınca pubg mobile ,

واتساب بلس