PUBG MOBILE YENİ HARİTA VIKENDI SONUNDA GELDİ !!!

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile da bir süredir sabırsızlıkla beklenen yeni harita Vikendi sonunda geldi. Bir süre önce PUBG nin PC versiyonunda karşımıza çıkan bu yeni kış haritası Vikendi’yi mobil versiyonda da çok geçmeden görmek çok güzel oldu. Artık güncellemeler ve yenilikler çok daha hızlı geliyor. Vikendi haritası genel olarak oldukça hoşuma gitti.

Sizler de bu yeni harita hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmına yazarsanız sevinirim. İyi seyirler dostlar..

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , PUBG MOBILE YENİ HARİTA VIKENDI SONUNDA GELDİ !!! , I2B45XQd5Y0 , https://www.youtube.com/watch?v=I2B45XQd5Y0 , https://i.ytimg.com/vi/I2B45XQd5Y0/hqdefault.jpg , 746477 , 4.89 , PUBG Mobile da bir süredir sabırsızlıkla beklenen yeni harita Vikendi sonunda geldi. Bir süre önce PUBG nin PC versiyonunda karşımıza çıkan bu yeni kış haritası Vikendi’yi mobil versiyonda da çok geçmeden görmek çok güzel oldu. Artık güncellemeler ve yenilikler çok daha hızlı geliyor. Vikendi haritası genel olarak oldukça hoşuma gitti.

Sizler de bu yeni harita hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmına yazarsanız sevinirim. İyi seyirler dostlar..

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1545398271 , 2018-12-21 13:17:51 , 12:31 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 21848 , 506 , pubg mobile,pubg mobile vikendi,pubg mobile yeni harita,pubg mobile kar haritası,pubg mobile kış haritası,pubg mobile bilgisayar,pubg mobile pc,pubg mobile güncelleme,ücretsiz pubg,bedava pubg,telefonda pubg oynamak,en iyi telefon oyunları,en zor telefon oyunları,tencent emülatör,pubg emülatör,pubg mobile emülatör,mobil pubg vikendi,kozmik karınca pubg ,

واتساب بلس