POCHINKI KATLİAMI VE EFSANE BİR MAÇ – PUBG Mobile (One Man Squad)

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile da bu bölümde efsane bir maç ile karşınızdayım. One Man Squad modunda tek başıma takımlara karşı mücadele ettiğim maçta Pochinki ye atladım ve inanılmaz bir çatışma ile başlangıç yaptık. Özetle Pochinki katliamı ve efsane bir maç dersek yanlış olmaz. Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler..

Instagram :
Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , POCHINKI KATLİAMI VE EFSANE BİR MAÇ – PUBG Mobile (One Man Squad) , AmYWiKjtyo4 , https://www.youtube.com/watch?v=AmYWiKjtyo4 , https://i.ytimg.com/vi/AmYWiKjtyo4/hqdefault.jpg , 1136838 , 4.91 , PUBG Mobile da bu bölümde efsane bir maç ile karşınızdayım. One Man Squad modunda tek başıma takımlara karşı mücadele ettiğim maçta Pochinki ye atladım ve inanılmaz bir çatışma ile başlangıç yaptık. Özetle Pochinki katliamı ve efsane bir maç dersek yanlış olmaz. Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler..

Instagram :
Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1557235827 , 2019-05-07 13:30:27 , 19:18 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 50460 , 914 , pubg mobile,pubg mobile türkçe,pubg mobile taktikler,pubg mobile erangel,pubg mobile bilgisayar,pubg mobile pc,pubg mobile tencent emülatör,tencent emülatör,ücretsiz pubg,telefonda pubg oynamak,en iyi telefon oyunları,en zor telefon oyunları,pubg mobile one man squad,mobil pubg bilgisayar,mobil pubg pc,kozmik karınca,kozmik karınca pubg mobile,kozmik karınca pubg ,

واتساب بلس