OYUNDAYKEN KAPI ÇALARSA !!! – PUBG Mobile w/ Egoist Pati

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile da bu bölümde Egoist Pati nin evinde birlikte tabletten oynadık ve Sanhok haritasında Paradise Resort temizliği yaptık. Tam Bootcamp baskını yaptığımız sırada kapı çaldı ve olanlar oldu. Biz çok eğlendik ve komik anlar yaşadık. Umarım sizin de hoşunuza gider. Oyundayken kapı çalarsa ne olur? 😀 İyi seyirler..

EGOİST PATİ nin Kanalı :

EGOİST PATİ İLE BOOTCAMP HATIRASI:

İLK VLOG’DA BOĞADAN DÜŞTÜM :))

1.000.000 ABONE ÖZEL UÇAKTAN ATLADIM :

Sosyal Medya Hesaplarım:

Instagram :
Twitch :
Facebook :
Discord :

source

pubg , OYUNDAYKEN KAPI ÇALARSA !!! – PUBG Mobile w/ Egoist Pati , yPEZs7UE7I0 , https://www.youtube.com/watch?v=yPEZs7UE7I0 , https://i.ytimg.com/vi/yPEZs7UE7I0/hqdefault.jpg , 1012876 , 4.86 , PUBG Mobile da bu bölümde Egoist Pati nin evinde birlikte tabletten oynadık ve Sanhok haritasında Paradise Resort temizliği yaptık. Tam Bootcamp baskını yaptığımız sırada kapı çaldı ve olanlar oldu. Biz çok eğlendik ve komik anlar yaşadık. Umarım sizin de hoşunuza gider. Oyundayken kapı çalarsa ne olur? 😀 İyi seyirler..

EGOİST PATİ nin Kanalı :

EGOİST PATİ İLE BOOTCAMP HATIRASI:

İLK VLOG’DA BOĞADAN DÜŞTÜM :))

1.000.000 ABONE ÖZEL UÇAKTAN ATLADIM :

Sosyal Medya Hesaplarım:

Instagram :
Twitch :
Facebook :
Discord : , 1571838207 , 2019-10-23 13:43:27 , 16:13 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 54912 , 1624 , pubg mobile,pubg mobile türkçe,pubg mobile taktikleri,pubg mobile sanhok,egoist pati,pubg mobile egoist pati,kozmik karınca egoist pati,en iyi telefon oyunları,en zor telefon oyunları,pubg mobile bilgisayar,ücretsiz pubg,telefonda pubg oynamak,pubg mobile hile,pubg mobile kozmik karınca,egoist pati kozmik karınca,pubg mobile bootcamp taktik,oyun,eğlence,pubg mobile video,eğlenceli oyun videoları,bootcamp hatırası,pubg mobile komik,oyundayken kapı çalarsa ,

واتساب بلس