OYUN ÇIKTI TR SERVER İŞTE SANHOK – PUBG Lite

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPubg Lite şuan itibariyle Türkiye’ye çıktı. Sanhok haritası geldi. Botlar hala duruyor ama yakın zamanda kalkıcak emin olabilirsiniz. Pubg Lite, Pubg steam versiyona benziyceği için canınızı sıkmayın oyun çok güzel olucak ileride. Pubg mobile da bilgisayarı kasanlar rahat oynıycak. Bu videoda Türkiye server ile oynadığım sanhok haritasına indiğim oyun var. iyi seyirler.

✰ ► 🎥 Sponsor / iletişim / Contact: [email protected]

✰ ► 👍🏻 Facebook Canlı Yayın:
✰ ► 👔 Instagram:
✰ ► ☕ Discord:
✰ ► ⏭ Twitch Canlı Yayın:
✰ ► 👉🏼 Destek:
✰ ► ⚔️ Steam:
✰ ► 🐦 Twitter:

source

pubg , OYUN ÇIKTI TR SERVER İŞTE SANHOK – PUBG Lite , ntytFD0Llag , https://www.youtube.com/watch?v=ntytFD0Llag , https://i.ytimg.com/vi/ntytFD0Llag/hqdefault.jpg , 77294 , 4.84 , Pubg Lite şuan itibariyle Türkiye’ye çıktı. Sanhok haritası geldi. Botlar hala duruyor ama yakın zamanda kalkıcak emin olabilirsiniz. Pubg Lite, Pubg steam versiyona benziyceği için canınızı sıkmayın oyun çok güzel olucak ileride. Pubg mobile da bilgisayarı kasanlar rahat oynıycak. Bu videoda Türkiye server ile oynadığım sanhok haritasına indiğim oyun var. iyi seyirler.

✰ ► 🎥 Sponsor / iletişim / Contact: [email protected]

✰ ► 👍🏻 Facebook Canlı Yayın:
✰ ► 👔 Instagram:
✰ ► ☕ Discord:
✰ ► ⏭ Twitch Canlı Yayın:
✰ ► 👉🏼 Destek:
✰ ► ⚔️ Steam:
✰ ► 🐦 Twitter: , 1558590468 , 2019-05-23 05:47:48 , 12:53 , UCH7iJ8AaJTsG6ncsJ_y8pgQ , Mr Safa , 2614 , 89 , PUBG Lite,pubg lite sanhok,pubg lite türkçe,pubg lite oyun çıktı,pubg lite türkiye,pubg lite pc,pubg lite türkiyeye çıktı,pubg lite türkiye geldi,OYUN ÇIKTI,türkiye server,sanhok,pubg,PlayerUnknown’s Battlegrounds,pubg mboile,pubg lite mr safa,pubg lite gameplay,pubg lite pc gameplay,pubg lite vpn,pubg lite indirme,pubg lite nasıl oynanır,pubg lite nasıl indirilir,pubg lite çıktı,pubg lite çıktı pc ,

واتساب بلس