KIRMIZI ALAN PEŞİMİ BIRAKMIYOR !! – PUBG Lite

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Lite da bu bölümde Miramar haritasında oynadım ve airdrop kovalamaya başladım. Daha sonra 2 takımın çatışmasına karıştım ve tam o sırada kırmızı alan başladı. Kırmızı alanın ortasında kıran kırana bir çatışma yaşandı ve herşey yolunda giderken birden olan oldu 😀 İyi seyirler..

Sosyal Medya Hesaplarım:

Instagram :
Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , KIRMIZI ALAN PEŞİMİ BIRAKMIYOR !! – PUBG Lite , gzPZZ3BAaiQ , https://www.youtube.com/watch?v=gzPZZ3BAaiQ , https://i.ytimg.com/vi/gzPZZ3BAaiQ/hqdefault.jpg , 739333 , 4.86 , PUBG Lite da bu bölümde Miramar haritasında oynadım ve airdrop kovalamaya başladım. Daha sonra 2 takımın çatışmasına karıştım ve tam o sırada kırmızı alan başladı. Kırmızı alanın ortasında kıran kırana bir çatışma yaşandı ve herşey yolunda giderken birden olan oldu 😀 İyi seyirler..

Sosyal Medya Hesaplarım:

Instagram :
Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1559727261 , 2019-06-05 09:34:21 , 12:28 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 40499 , 1169 , pubg türkçe,pubg türkiye,pubg lite türkçe,pubg lite türkiye,pubg lite taktikler,pubg lite bilgisayar,pubg lite pc,pubg lite miramar,pubg lite gameplay,pubg lite türkçe oynanış,pubg lite türkçe gameplay,ücretsiz pubg,ücretsiz en iyi pc oyunları,ücretsiz en iyi bilgisayar oyunları,pubg lite tpp gameplay,pubg lite tpp,pubg lite kırmızı alan,pubg red zone komik,kozmik karınca,pubg kozmik karınca,kozmik karınca pubg,pubg kırmızı alan ,

واتساب بلس