KESKİN NİŞANCILIK: SABRETMEK VE ZAMANLAMA – PUBG Mobile

شارك هذه المقالة مع أصدقائك!PUBG Mobile da bu bölümde keskin nişncılıkta sabretmek ve zamanlamanın ne kadar önemli olduğunu gösteren bir olay yaşadım bunu sizlerle paylaşmak istedim. Erangel haritasında ve Keskin Nişancı modunda oynadım. Bol bol AWM M24 Kar98 bulabileceğiniz bu modda tabanca çok önemli ve yakın mesafeeki karşılaşmalarda çoğu zaman tabanca hayatta kalmanızı sağlayabilir. Bence güzel bi maç oldu. Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler..

Instagram :
Twitch :
Discord :
Facebook :

source

pubg , KESKİN NİŞANCILIK: SABRETMEK VE ZAMANLAMA – PUBG Mobile , iljgHh3feBc , https://www.youtube.com/watch?v=iljgHh3feBc , https://i.ytimg.com/vi/iljgHh3feBc/hqdefault.jpg , 895428 , 4.86 , PUBG Mobile da bu bölümde keskin nişncılıkta sabretmek ve zamanlamanın ne kadar önemli olduğunu gösteren bir olay yaşadım bunu sizlerle paylaşmak istedim. Erangel haritasında ve Keskin Nişancı modunda oynadım. Bol bol AWM M24 Kar98 bulabileceğiniz bu modda tabanca çok önemli ve yakın mesafeeki karşılaşmalarda çoğu zaman tabanca hayatta kalmanızı sağlayabilir. Bence güzel bi maç oldu. Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler..

Instagram :
Twitch :
Discord :
Facebook : , 1559383815 , 2019-06-01 10:10:15 , 10:32 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 39973 , 1110 , pubg mobile,pubg mobile türkçe,pubg mobile türkiye,pubg mobile taktikleri,pubg mobile keskin nişancı modu,pubg mobile bilgisayar,pubg mobile pc,pubg mobile emülatör,tencent emülatör,en iyi telefon oyunları,en zor telefon oyunları,mobil pubg bilgisayar,pubg mobile awm,pubg mobile kozmik karınca,kozmik karınca,pubg mobile erangel,telefonda pubg oynamak ,

واتساب بلس
‫0 تعليق