KESKİN NİŞANCI ÇATIŞMASI – PUBG Mobile

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile da bu bölümde Keskin Nişancı modunda oynadım. Military de hareketli bir başlangıç yaptıktan sonra hemen loot yaparak güvenli alana doğru ilerlemeye başladım. Ama unutmamam gereken önemli bir nokta vardı.. Arkamda hala birileri olabilirdi… İyi seyirler dostlar..

Instagram :
Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , KESKİN NİŞANCI ÇATIŞMASI – PUBG Mobile , sBhKmoYje7g , https://www.youtube.com/watch?v=sBhKmoYje7g , https://i.ytimg.com/vi/sBhKmoYje7g/hqdefault.jpg , 1220071 , 4.91 , PUBG Mobile da bu bölümde Keskin Nişancı modunda oynadım. Military de hareketli bir başlangıç yaptıktan sonra hemen loot yaparak güvenli alana doğru ilerlemeye başladım. Ama unutmamam gereken önemli bir nokta vardı.. Arkamda hala birileri olabilirdi… İyi seyirler dostlar..

Instagram :
Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1553332050 , 2019-03-23 09:07:30 , 10:18 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 44085 , 815 , pubg mobile,pubg mobile taktikleri,pubg mobile pc oynama,pubg mobile bilgisayar oynama,pubg mobile emülatör,ücretsiz pubg,bedava pubg,en iyi telefon oyunları,en zor telefon oyunları,bilgisayarda mobil pubg oynamak,mobil pubg bilgisayar,mobil pubg pc,tencent emülatör,telefonda pubg oynamak,kozmik karınca,pubg mobile keskin nişancı modu,pubg mobile awm,kozmik karınca pubg,pubg kozmik karınca,pubg mobile erangel ,

واتساب بلس