KATİL KARINCA – PUBG

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPlayerunknown’s Battlegrounds da bu bölümde Sanhok haritasında oynadım. Geçen PUBG PC videosunda talihsiz bir şekilde hile ciye denk gelmiştim ama bu sefer neyseki öyle bişey olmadı ve baya keyifli bir maç oldu. Önce Camp Bravo ya iniş yaptım ve daha sonra Bootcamp i basmaya gittim ve adeta katil karınca gibi avlarımı aradım 🙂 Genel olarak hareketli bir maç oldu. umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler dostlar..

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , KATİL KARINCA – PUBG , ynGqHuoC3nE , https://www.youtube.com/watch?v=ynGqHuoC3nE , https://i.ytimg.com/vi/ynGqHuoC3nE/hqdefault.jpg , 907052 , 4.92 , Playerunknown’s Battlegrounds da bu bölümde Sanhok haritasında oynadım. Geçen PUBG PC videosunda talihsiz bir şekilde hile ciye denk gelmiştim ama bu sefer neyseki öyle bişey olmadı ve baya keyifli bir maç oldu. Önce Camp Bravo ya iniş yaptım ve daha sonra Bootcamp i basmaya gittim ve adeta katil karınca gibi avlarımı aradım 🙂 Genel olarak hareketli bir maç oldu. umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler dostlar..

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1551446218 , 2019-03-01 13:16:58 , 15:16 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 35350 , 605 , playerunknown’s battlegrounds,pubg türkçe,pubg taktikler,pubg sanhok taktik,pubg bilgisayar,pubg mobile bilgisayar versiyonu,pubg mobile pc versiyonu,en zor bilgisayar oyunları,en iyi pc oyunları,pubg kozmik karınca,kozmik karınca pubg,kozmik karınca,pubg pc türkçe,pubg pc kozmik karınca ,

واتساب بلس