İLK BULDUĞUN SİLAHLA ONE MAN SQUAD CHALLENGE – PUBG Mobile

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile da ilk bulduğun silahla one man squad challenge ı yaptım ve çok eğlenceli ve aksiyon dolu bir maç çıktı. Önce çılgın Paradise Resort çatışması sonra Bootcamp baskını, sonra 2 adet işaret fişeği ve esrarengiz bir takımla karşılaşmam derken çılgın ve bir o kadar değişik bir maç oldu. Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler dostlar..

Challenge fikirlerinizi yorumlar kısmına yazmayı unutmayın..

Instagram :
Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , İLK BULDUĞUN SİLAHLA ONE MAN SQUAD CHALLENGE – PUBG Mobile , MAH-_nFCdKM , https://www.youtube.com/watch?v=MAH-_nFCdKM , https://i.ytimg.com/vi/MAH-_nFCdKM/hqdefault.jpg , 1459858 , 4.89 , PUBG Mobile da ilk bulduğun silahla one man squad challenge ı yaptım ve çok eğlenceli ve aksiyon dolu bir maç çıktı. Önce çılgın Paradise Resort çatışması sonra Bootcamp baskını, sonra 2 adet işaret fişeği ve esrarengiz bir takımla karşılaşmam derken çılgın ve bir o kadar değişik bir maç oldu. Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler dostlar..

Challenge fikirlerinizi yorumlar kısmına yazmayı unutmayın..

Instagram :
Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1554546845 , 2019-04-06 10:34:05 , 13:55 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 47394 , 1079 , pubg mobile,pubg mobile türkçe,pubg mobile taktikler,pubg mobile sanhok,pubg mobile bootcamp taktik,pubg mobile challenge,pubg mobile bilgisayar,pubg mobile pc,ücretsiz pubg,telefonda pubg oynamak,pubg mobile emülatör,tencent emülatör,en iyi telefon oyunları,en zor telefon oyunları,pubg mobile one man squad,kozmik karınca pubg mobile,kozmik karınca,pubg mobile kozmik karınca,mobil pubg bilgisayar ,

واتساب بلس