HİLE Mİ DEĞİL Mİ ? – PUBG

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG de bu bölümde Erangel haritasında oynadım ve son derece yumuşak bir iniş yaparak sakin bir başlangıç ile maça başladık 😀 Sonrasında maç yavaş yavaş hareketlenmeye başladı derken olaylar enteresan bir hal aldı ve %99 hileci olduğundan süphelendiğim biriyle karşılaştım. Öyle ki M24 ile çok hızlı bir şekilde seri atışlar yapabiliyordu.

Sizce bu oyuncu hile yapıyormuydu ?

İyi seyirler dostlar..

Nonolive :

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , HİLE Mİ DEĞİL Mİ ? – PUBG , 1KGQkMnppKw , https://www.youtube.com/watch?v=1KGQkMnppKw , https://i.ytimg.com/vi/1KGQkMnppKw/hqdefault.jpg , 1161914 , 4.91 , PUBG de bu bölümde Erangel haritasında oynadım ve son derece yumuşak bir iniş yaparak sakin bir başlangıç ile maça başladık 😀 Sonrasında maç yavaş yavaş hareketlenmeye başladı derken olaylar enteresan bir hal aldı ve %99 hileci olduğundan süphelendiğim biriyle karşılaştım. Öyle ki M24 ile çok hızlı bir şekilde seri atışlar yapabiliyordu.

Sizce bu oyuncu hile yapıyormuydu ?

İyi seyirler dostlar..

Nonolive :

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1550914009 , 2019-02-23 09:26:49 , 12:3 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 41689 , 761 , playerunknown’s battlegrounds,pubg türkçe,pubg taktikler,pubg erangel,pubg hile,pubg hileleri,pubg mobile bilgisayar versiyonu,pubg mobile pc versiyonu,pubg mobile steam versiyonu,en iyi pc oyunları,en zor pc oyunları,en iyi bilgisayar oyunları,en zor bilgisayar oyunları,en iyi battle royale oyunlar pc,kozmik karınca pubg pc,pubg hile sekmeme,pubg hile açmak,kozmik karınca ,

واتساب بلس