HİÇ HASAR ALMAMAK !! – PUBG Mobile

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile da sabırlı oynayarak hiç hasar almamak !! Bu bölümde Sanhok haritasında oynadım ve Paradise Resort a atladım. Buradaki heyecanlı çatışmalardan sonra Bootcamp baskını için yola çıktım ve olaylar aniden sahipsiz bir işaret fişeği drop u bulmamla enteresan bir hal aldı. Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler dostlar..

Instagram :

Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , HİÇ HASAR ALMAMAK !! – PUBG Mobile , Bo8koVbyEv8 , https://www.youtube.com/watch?v=Bo8koVbyEv8 , https://i.ytimg.com/vi/Bo8koVbyEv8/hqdefault.jpg , 1308301 , 4.88 , PUBG Mobile da sabırlı oynayarak hiç hasar almamak !! Bu bölümde Sanhok haritasında oynadım ve Paradise Resort a atladım. Buradaki heyecanlı çatışmalardan sonra Bootcamp baskını için yola çıktım ve olaylar aniden sahipsiz bir işaret fişeği drop u bulmamla enteresan bir hal aldı. Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler dostlar..

Instagram :

Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1556199489 , 2019-04-25 13:38:09 , 13:15 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 49830 , 1263 , pubg mobile,pubg mobile türkçe,pubg mobile taktikler,pubg mobile sanhok,pubg mobile bilgisayar,pubg mobile pc,pubg mobile emülatör,tencent emülatör,ücretsiz pubg,telefonda pubg oynamak,en iyi telefon oyunları,en zor telefon oyunları,mobil pubg bilgisayar,kozmik karınca,pubg mobile kozmik karınca,pubg kozmik karınca,pubg mobile hiç hasar almamak ,

واتساب بلس