GÜLÜMSE ÇEKİYORUM (Sanhok Hatırası) – PUBG Mobile

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile da bu bölümde yine hareketli bir maç olsun sloganıyla Bootcamp e atladım ve mekana aksiyon dolu bir giriş yaptık. Daha sonra uzaklarda birinin işaret fişeği attığını görmemle birlikte yola çıktım ve maç daha da hareketlendi. Sonrasında ise fotoğraf çekmeye başladım 🙂 Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler dostlar..

Nonolive :

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , GÜLÜMSE ÇEKİYORUM (Sanhok Hatırası) – PUBG Mobile , aRuZ9Jq_GoM , https://www.youtube.com/watch?v=aRuZ9Jq_GoM , https://i.ytimg.com/vi/aRuZ9Jq_GoM/hqdefault.jpg , 1108273 , 4.90 , PUBG Mobile da bu bölümde yine hareketli bir maç olsun sloganıyla Bootcamp e atladım ve mekana aksiyon dolu bir giriş yaptık. Daha sonra uzaklarda birinin işaret fişeği attığını görmemle birlikte yola çıktım ve maç daha da hareketlendi. Sonrasında ise fotoğraf çekmeye başladım 🙂 Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler dostlar..

Nonolive :

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1549631056 , 2019-02-08 13:04:16 , 13:36 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 36079 , 755 , pubg mobile,pubg mobile bilgisayarda oynamak,pubg mobile pc de oynamak,pubg mobile taktikler,pubg mobile bootcamp taktik,pubg mobile sanhok taktik,ücretsiz pubg,bedava pubg,telefonda pubg oynamak,pubg mobile türkçe,pubg mobile emülatör,pubg mobile tencent emülatör,mobil pubg bilgisayar,mobil pubg emülatör,en zor telefon oyunları,en iyi telefon oyunları,pubg mobile kozmik karınca,kozmik karınca pubg,pubg kozmik karınca,kozmik karınca ,

واتساب بلس