GROZA AFFETMEZ !!! – PUBG Mobile (OneManSquad)

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile da bu bölümde One Man Squad modunda oynadım ve her zamanki gibi hareketli bir maç olsun sloganıyla Bootcamp e atladım. Daha sonra Groza buldum ve her zamanki gibi Groza affetmez deyimi doğru oldu.. Uzun lafın kısası GROZA AFFETMEZ Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler dostlar..

Nonolive :

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , GROZA AFFETMEZ !!! – PUBG Mobile (OneManSquad) , 8RoMLXh-aMM , https://www.youtube.com/watch?v=8RoMLXh-aMM , https://i.ytimg.com/vi/8RoMLXh-aMM/hqdefault.jpg , 1540274 , 4.91 , PUBG Mobile da bu bölümde One Man Squad modunda oynadım ve her zamanki gibi hareketli bir maç olsun sloganıyla Bootcamp e atladım. Daha sonra Groza buldum ve her zamanki gibi Groza affetmez deyimi doğru oldu.. Uzun lafın kısası GROZA AFFETMEZ Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler dostlar..

Nonolive :

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1549791280 , 2019-02-10 09:34:40 , 12:14 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 46570 , 861 , pubg mobile,pubg mobile türkçe,pubg mobile bilgisayar,pubg mobile pc de oynamak,pubg mobile emülatör,pubg mobile tencent emülatör,tencent emülatör,pubg mobile taktikler,pubg mobile bootcamp taktik,ücretsiz pubg,bedava pubg,telefonda pubg oynamak,en iyi telefon oyunları,en zor telefon oyunları,mobil pubg bilgisayarda oynamak,mobil pubg pc de oynama türkçe,kozmik karınca pubg,pubg mobile groza,pubg mobile one man squad ,

واتساب بلس