GİZLİ MAĞARAYA GİRİŞ VE HARİKA BİR MAÇ – PUBG

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG de bu bölümde Vikendi haritasındaki gizli mağaraya girmeye çalıştım ve daha maçın ilk dakikalarından itibaren aksiyon ve heyecan başlamış oldu. Sizlerden son zamanlarda bu konuda yoğun istek geliyordu ve ben de bugün bu istekleri bu video ile yerine getirmiş oldum. Gizli mağaraya girmeyen bi ben kalmıştım sanırım 😀 Sonunda gizli mağaraya ben de girmiş oldum. Loot olarak efsane bir yer ki zaten içerde 2 adet air drop bulunuyor. Mağaraya ilk giren olmak çok önemli. Tabii bu mağaranın artık gizli bir tarafı kalmadı, kısa sürede şöhreti yayıldı. Böyle giderse mağara ve çevresi uzunca bir süre tehlikeli bölge olma konusunda Bootcamp ve Military gibi bölgelerle yarışacak gibi duruyor:) Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler dostlar..

Nonolive :

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , GİZLİ MAĞARAYA GİRİŞ VE HARİKA BİR MAÇ – PUBG , RbtcVQkq7zc , https://www.youtube.com/watch?v=RbtcVQkq7zc , https://i.ytimg.com/vi/RbtcVQkq7zc/hqdefault.jpg , 1650755 , 4.87 , PUBG de bu bölümde Vikendi haritasındaki gizli mağaraya girmeye çalıştım ve daha maçın ilk dakikalarından itibaren aksiyon ve heyecan başlamış oldu. Sizlerden son zamanlarda bu konuda yoğun istek geliyordu ve ben de bugün bu istekleri bu video ile yerine getirmiş oldum. Gizli mağaraya girmeyen bi ben kalmıştım sanırım 😀 Sonunda gizli mağaraya ben de girmiş oldum. Loot olarak efsane bir yer ki zaten içerde 2 adet air drop bulunuyor. Mağaraya ilk giren olmak çok önemli. Tabii bu mağaranın artık gizli bir tarafı kalmadı, kısa sürede şöhreti yayıldı. Böyle giderse mağara ve çevresi uzunca bir süre tehlikeli bölge olma konusunda Bootcamp ve Military gibi bölgelerle yarışacak gibi duruyor:) Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler dostlar..

Nonolive :

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1549100733 , 2019-02-02 09:45:33 , 16:33 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 41155 , 1081 , pubg türkçe,pubg taktikleri pc,pubg vikendi,pubg gizli mağara,pubg gizli mağara nerede,pubg gizli mağaraya nasıl girilir,pubg vikendi taktikleri,en iyi pc oyunları,en iyi bilgisayar oyunları,en zor bilgisayar oyunları,pubg mobile pc versiyonu,pubg mobile bilgisayar versiyonu,pubg kozmik karınca,kozmik karınca pubg,kozmik karınca,vikendi gizli mağara pubg ,

واتساب بلس