GİDEREK ZORLAŞAN ÇATIŞMA !! – PUBG Lite

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Lite da bu bölümde Miramar haritasında ve FPP modunda oynadım. Miramar haritasının en belalı bölgelerinden biri olan Pecado ya atladım ve hareketli çatışmalardan sonra airdrop peşine düştüm. Oyunda eksik oyuncu sayısı botlarla tamamlanıyor ve karşınıza zaman zaman botlar çıkıyor ancak özellikle maçın son bölümlerinde kıran kırana çatışmalar geçiyor. Bu maçta da aynısı oldu ve sonlarda çok çekişmeli çatışmalar yaşandı. Umarım keyif alırsınız. İyi seyirler..

Instagram :
Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , GİDEREK ZORLAŞAN ÇATIŞMA !! – PUBG Lite , QPnw-8uOum8 , https://www.youtube.com/watch?v=QPnw-8uOum8 , https://i.ytimg.com/vi/QPnw-8uOum8/hqdefault.jpg , 870722 , 4.82 , PUBG Lite da bu bölümde Miramar haritasında ve FPP modunda oynadım. Miramar haritasının en belalı bölgelerinden biri olan Pecado ya atladım ve hareketli çatışmalardan sonra airdrop peşine düştüm. Oyunda eksik oyuncu sayısı botlarla tamamlanıyor ve karşınıza zaman zaman botlar çıkıyor ancak özellikle maçın son bölümlerinde kıran kırana çatışmalar geçiyor. Bu maçta da aynısı oldu ve sonlarda çok çekişmeli çatışmalar yaşandı. Umarım keyif alırsınız. İyi seyirler..

Instagram :
Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1559214107 , 2019-05-30 11:01:47 , 16:4 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 37023 , 1406 , pubg lite,pubg lite türkçe,pubg lite türkiye,pubg lite taktikleri,pubg lite miramar,pubg lite pecado,ücretsiz pubg,ücretsiz en iyi oyunlar pc,ücretsiz oyunlar 2019,pubg lite kozmik karınca,pubg lite gameplay türkçe,kozmik karınca pubg lite,pubg lite fpp türkçe,pubg lite fpp gameplay türkçe,pubg lite fpp mod ,

واتساب بلس