FATİH LİGİNDE BOOTCAMP DAHA GÜZEL !!! PUBG MOBILE SANHOK GAMEPLAY (TÜRKÇE)

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفHayırlı RAMAZANLAR Kardeşlerim, pubg mobile türkçe olarak devam eden kanalımızda mezarcı olarak sanhok bootcamp atladık. üstüne üstelik fatih liginde fpp modda. pubg mobile türkiye de güzel bir maç çıkardık ve fatih liginde güzel bir maç attık ben ilk defa akm kullandım oyunun sonuna kadar ve zorluydu. umarım videom hoşunuza gider sizleri cok seviyorum iyi seyirler .

İletişim iş birliği: [email protected]

source

pubg , FATİH LİGİNDE BOOTCAMP DAHA GÜZEL !!! PUBG MOBILE SANHOK GAMEPLAY (TÜRKÇE) , MkYUG96Dp5M , https://www.youtube.com/watch?v=MkYUG96Dp5M , https://i.ytimg.com/vi/MkYUG96Dp5M/hqdefault.jpg , 85601 , 4.93 , Hayırlı RAMAZANLAR Kardeşlerim, pubg mobile türkçe olarak devam eden kanalımızda mezarcı olarak sanhok bootcamp atladık. üstüne üstelik fatih liginde fpp modda. pubg mobile türkiye de güzel bir maç çıkardık ve fatih liginde güzel bir maç attık ben ilk defa akm kullandım oyunun sonuna kadar ve zorluydu. umarım videom hoşunuza gider sizleri cok seviyorum iyi seyirler .

İletişim iş birliği: [email protected] , 1558022768 , 2019-05-16 16:06:08 , 12:23 , UCFEeaGi8nvh0KdQmTwAGwvw , MEZARCI , 6005 , 82 , pubg mobile,pubg mobile türkçe,pubg mobile türkiye,pubg mobile mezarcı,mezarcı,mezarci,pubg mobile sanhok,pubg mobile bootcamp,pubg mobile bootcamp taktikleri,pubg mobile gameplay,pubg mobile fatih ligi,pubg mobile fatih,pubg mobile fpp,pubg mobile akm,pubg mobile akm 6x denemesi,pubg mobile fatih ligi maçları,pubg mobile fatih ligi fpp ,

واتساب بلس