ERANGEL HATIRASI (Kozmik Fotoğrafçılık) – PUBG Mobile

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile da bu bölümde Erangel haritasında oynadım ve bu haritanın en belalı bölgelerinden biri olan School’a atladım. Buradan tek parça halinde çıkmayı başardım ve biraz fotoğrafçılık yaptım 😀 Kozmik Fotoğraçılık, Hoşgeldiniz 😀 İyi seyirler arkadaşlar..

Instagram :
Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , ERANGEL HATIRASI (Kozmik Fotoğrafçılık) – PUBG Mobile , vQr2qWppRb8 , https://www.youtube.com/watch?v=vQr2qWppRb8 , https://i.ytimg.com/vi/vQr2qWppRb8/hqdefault.jpg , 798129 , 4.92 , PUBG Mobile da bu bölümde Erangel haritasında oynadım ve bu haritanın en belalı bölgelerinden biri olan School’a atladım. Buradan tek parça halinde çıkmayı başardım ve biraz fotoğrafçılık yaptım 😀 Kozmik Fotoğraçılık, Hoşgeldiniz 😀 İyi seyirler arkadaşlar..

Instagram :
Twitch :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1557840501 , 2019-05-14 13:28:21 , 15:12 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 39462 , 677 , pubg mobile,pubg mobile türkçe,pubg mobile taktikler,pubg mobile en iyi vuruşlar,pubg mobile bilgisayar,pubg mobile pc,pubg mobile emülatör,pubg mobile tencent emülatör,en iyi telefon oyunları,en zor telefon oyunları,ücretsiz pubg oynamak,telefonda pubg oynamak,pubg mobile erangel taktik,mobil pubg bilgisayar,kozmik karınca pubg,pubg mobile kozmik karınca ,

واتساب بلس