DÜNYANIN EN İYİ PUSUSU !! PUBG Mobile

شارك هذه المقالة مع أصدقائك!Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de erangel haritasında military bölgesine atladım ve rakiplerimi one man squad oyunda yok etmeye çalıştım. Ayrıca bu oyunda biraz pusu oyununu oynayarak nasıl olduğunu çözmeye çalıştım ve çok eğlendim. Birbirinden güzel airdrop ve awm vuruşları da vardı. Beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler.

İnstagram :
Abone Olabilirsiniz !! :
Facebook Sayfası :

Hey hey hey, seviyorum seni dostum 🙂

source

pubg , DÜNYANIN EN İYİ PUSUSU !! PUBG Mobile , CNquR2I-HNM , https://www.youtube.com/watch?v=CNquR2I-HNM , https://i.ytimg.com/vi/CNquR2I-HNM/hqdefault.jpg , 278253 , 4.83 , Hepinize merhabalar bugün pubg mobile de erangel haritasında military bölgesine atladım ve rakiplerimi one man squad oyunda yok etmeye çalıştım. Ayrıca bu oyunda biraz pusu oyununu oynayarak nasıl olduğunu çözmeye çalıştım ve çok eğlendim. Birbirinden güzel airdrop ve awm vuruşları da vardı. Beğenip abone olmayı unutmayın iyi seyirler.

İnstagram :
Abone Olabilirsiniz !! :
Facebook Sayfası :

Hey hey hey, seviyorum seni dostum 🙂 , 1566482390 , 2019-08-22 13:59:50 , 10:50 , UC7q8tjZB1sVgL9d557lrmPg , Erdem Halit Cengiz , 19078 , 669 , pubg mobile,pubg mobile pc,pubg mobile bilgisayar,pubg mobile taktikler,pubg mobile emülatör,tencent emülatör,ücretsiz pubg,bedava pubg,telefonda pubg oynamak,mobil pubg bilgisayarda oynamak,erdem halit cengiz,pubg,pubg mobile gameplay,pubg mobile işaret fişeği,pubg mobile hack,işaret fişeği,airdrop,pubg mobile kill,one man squad,pubgm,pubg mobile hile,pubg mobile hilesi,hile,hack,erangel,erangel hile,awm,pubg mobile awm,military ,

واتساب بلس
‫0 تعليق