ÇILGIN VIKENDI KAPIŞMASI – PUBG Mobile (OneManSquad)

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile da bu bölümde uzun zaman sonra Vikendi haritasında One Man Squad modunda oynadım. Genel olarak son derece hareketli geçen maçta AWM ve Groza ikilisini bulduğumda parti başladı ve takımlara tek başıma bam güm daldım. Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler dostlar..

Nonolive :

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , ÇILGIN VIKENDI KAPIŞMASI – PUBG Mobile (OneManSquad) , obL_V1YZ5sk , https://www.youtube.com/watch?v=obL_V1YZ5sk , https://i.ytimg.com/vi/obL_V1YZ5sk/hqdefault.jpg , 1722081 , 4.89 , PUBG Mobile da bu bölümde uzun zaman sonra Vikendi haritasında One Man Squad modunda oynadım. Genel olarak son derece hareketli geçen maçta AWM ve Groza ikilisini bulduğumda parti başladı ve takımlara tek başıma bam güm daldım. Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler dostlar..

Nonolive :

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1549020248 , 2019-02-01 11:24:08 , 18:30 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 44637 , 1013 , pubg mobile,pubg mobile emülatör,pubg mobile vikendi,pubg mobile taktikler,pubg mobile vikendi taktik,pubg mobile air drop taktik,pubg mobile işaret fişeği,ücretsiz pubg,tencent emülatör,telefonda pubg oynamak,en zor telefon oyunları,en iyi telefon oyunları,pubg mobile bilgisayar,pubg mobile pc,mobil pubg bilgisayarda oynamak,pubg kozmik karınca,pubg mobile kozmik karınca,kozmik karınca ,

واتساب بلس