AZ KALSIN TUZAĞA DÜŞÜYORDUM !!! – PUBG Mobile

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile da bu bölümde uzun zaman sonra çöl haritası Miramar haritasında oynadım ve bu haritadaki en tehlikeli ve belalı bölgelerden biri olan Pecoda ya atladım. Pecado neredeyse bir pusucunun tuzağına düşüyordum !!! Ama son anda işini bitirdim. Genel olarak hareketli ve heyecanlı bir maç oldu. Umarım sizler de keyif alırsınız.

CANLI YAYIN İÇİN NONOLIVE KANALIMI TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN:

Diğer Sosyal Medya Hesaplarım:

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , AZ KALSIN TUZAĞA DÜŞÜYORDUM !!! – PUBG Mobile , RcQi4kUhLoU , https://www.youtube.com/watch?v=RcQi4kUhLoU , https://i.ytimg.com/vi/RcQi4kUhLoU/hqdefault.jpg , 1503153 , 4.87 , PUBG Mobile da bu bölümde uzun zaman sonra çöl haritası Miramar haritasında oynadım ve bu haritadaki en tehlikeli ve belalı bölgelerden biri olan Pecoda ya atladım. Pecado neredeyse bir pusucunun tuzağına düşüyordum !!! Ama son anda işini bitirdim. Genel olarak hareketli ve heyecanlı bir maç oldu. Umarım sizler de keyif alırsınız.

CANLI YAYIN İÇİN NONOLIVE KANALIMI TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN:

Diğer Sosyal Medya Hesaplarım:

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1547645929 , 2019-01-16 13:38:49 , 14:41 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 38094 , 1039 , pubg mobile,pubg mobile türkçe,pubg mobile bilgisayar,pubg mobile pc,pubg mobile miramar,pubg mobile taktikler,pubg mobile emülatör,pubg mobile tencent emülatör,ücretsiz pubg,bedava pubg,mobil pubg bilgisayar,mobil pubg pc,tencent emülatör,telefonda pubg oynamak,en iyi telefon oyunları,en zor telefon oyunları,kozmik karınca,pubg kozmik karınca,kozmik karınca pubg ,

واتساب بلس