AVCI KARINCA – PUBG (Vikendi)

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG ye yeni gelen karlı harita Vikendi de oynamaya tam gaz devam ediyoruz ve bu bölümde Vikendi haritasındaki en sevdiğim bölgelerden biri olan Goroka ya atladım. İlk başlarda etrafımda kimsecikler yok sanıyordum ama durumun hiçte öyle olmadığını anlamam uzun sürmedi ve temizlik başladı. Genel olarak hareketli ve keyifli bir maç oldu. Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler dostlar..

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , AVCI KARINCA – PUBG (Vikendi) , scmvsDj4BUw , https://www.youtube.com/watch?v=scmvsDj4BUw , https://i.ytimg.com/vi/scmvsDj4BUw/hqdefault.jpg , 573837 , 4.91 , PUBG ye yeni gelen karlı harita Vikendi de oynamaya tam gaz devam ediyoruz ve bu bölümde Vikendi haritasındaki en sevdiğim bölgelerden biri olan Goroka ya atladım. İlk başlarda etrafımda kimsecikler yok sanıyordum ama durumun hiçte öyle olmadığını anlamam uzun sürmedi ve temizlik başladı. Genel olarak hareketli ve keyifli bir maç oldu. Umarım sizler de keyif alırsınız. İyi seyirler dostlar..

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1545471665 , 2018-12-22 09:41:05 , 15:19 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 19131 , 361 , playerunknown’s battlegrounds,pubg,pubg türkçe,pubg taktik,pubg vikendi,pubg mobile pc,pubg mobile bilgisayar versiyon,pubg vikendi taktikler,pubg taktikler,pubg kar haritası,pubg kış haritası,pubg kozmik karınca,kozmik karınca,en iyi pc oyunları,en iyi bilgisayar oyunları ,

واتساب بلس