AUG'UN LANETİ GERİ DÖNDÜ !!! – PUBG

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPlayerunknown’s Battlegrounds da bu bölümde Sanhok haritasında oynadım ve maçın henüz başında yakınıma düşen bir airdrop a gitmemle aksiyon başladı. Bir zamanlar üstüste sürekli AUG buluyordum ve ne zaman AUG bulsam hep dereceye giriyordum ve biz buna AUG un laneti diyorduk. Aug un laneti geri mi döndü acaba? Ne dersiniz. İyi seyirler dostlar..

CANLI YAYINLAR için NONOLIVE kanalımı takip etmeyi unutmayın dostlar..

Nonolive :

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , AUG'UN LANETİ GERİ DÖNDÜ !!! – PUBG , hh_bDMsQiN8 , https://www.youtube.com/watch?v=hh_bDMsQiN8 , https://i.ytimg.com/vi/hh_bDMsQiN8/hqdefault.jpg , 900814 , 4.90 , Playerunknown’s Battlegrounds da bu bölümde Sanhok haritasında oynadım ve maçın henüz başında yakınıma düşen bir airdrop a gitmemle aksiyon başladı. Bir zamanlar üstüste sürekli AUG buluyordum ve ne zaman AUG bulsam hep dereceye giriyordum ve biz buna AUG un laneti diyorduk. Aug un laneti geri mi döndü acaba? Ne dersiniz. İyi seyirler dostlar..

CANLI YAYINLAR için NONOLIVE kanalımı takip etmeyi unutmayın dostlar..

Nonolive :

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1547804929 , 2019-01-18 09:48:49 , 13:48 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 30779 , 630 , playerunknown’s battlegrounds,pubg türkçe,pubg taktikleri pc,pubg sanhok taktikleri,pubg airdrop taktiği,pubg mobile bilgisayar versiyonu,pubg mobile pc versiyonu,en iyi pc oyunları,en zor pc oyunları,en zor bilgisayar oyunları,pubg aug a3,kozmik karınca pubg,pubg kozmik karınca,aug a3 ,

واتساب بلس