ACAYİP BİR MAÇ ?!? NEREDE BU ADAM ?!? – PUBG Mobile

0/5 لا اصوات

الإبلاغ عن هذا التطبيق

وصفPUBG Mobile da bu bölümde FPP modunda oynadım ve Bootcamp e atladım. Önce her şey normal bir şekilde başladı ve rakiplerimle kıran kırana bir mücadeleye başladım. Ama sonra olaylar öyle acayip bir hal aldı ki, şimdiye kadar oynadığım belki de en acayip maçlardan biri oldu. Sizce orada ne oldu? Nerede bu adam ?!? D İyi seyirler dostlar..

Nonolive :

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook :

source

pubg , ACAYİP BİR MAÇ ?!? NEREDE BU ADAM ?!? – PUBG Mobile , TrIASy2iuaA , https://www.youtube.com/watch?v=TrIASy2iuaA , https://i.ytimg.com/vi/TrIASy2iuaA/hqdefault.jpg , 1040975 , 4.91 , PUBG Mobile da bu bölümde FPP modunda oynadım ve Bootcamp e atladım. Önce her şey normal bir şekilde başladı ve rakiplerimle kıran kırana bir mücadeleye başladım. Ama sonra olaylar öyle acayip bir hal aldı ki, şimdiye kadar oynadığım belki de en acayip maçlardan biri oldu. Sizce orada ne oldu? Nerede bu adam ?!? D İyi seyirler dostlar..

Nonolive :

Twitch :
Instagram :
Discord :
Steam :
Facebook : , 1550582364 , 2019-02-19 13:19:24 , 15:11 , UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg , Kozmik Karınca , 34257 , 632 , pubg mobile,pubg mobile türkçe,pubg mobile taktikler,pubg mobile bilgisayar,pubg mobile pc oynamak,pubg mobile tencent emülatör,pubg mobile emülatör,mobil pubg bilgisayar,ücretsiz pubg,bedava pubg,pubg mobile bootcamp taktikleri,pubg mobile sanhok taktikleri,en iyi telefon oyunları,en zor telefon oyunları,tencent emülatör,kozmik karınca,pubg kozmik karınca,pubg mobile kozmik karınca ,

واتساب بلس